Anasayfa Yap  Favorilere Ekle  Tavsiye Et  İletişim
28.5.2020  
 
 
Hacıkırı Köyü Web Sitesi
 

Menu

  Anasayfa
Genişlet  Hacikiri Köyü
Genişlet  Fotograflar
  Hatim
  Soyagaci
Genişlet  Haberler
Genişlet  Yöresel
Genişlet  Dosyalar
Genişlet  Videolar
Genişlet  Forum (0)
  Hacikiri TV
  Ziyaretçi Defteri

Aktif Kullanıcılar:
0 Üye ve 7 Ziyaretçi

Kayıt Kuralları ve Gizlilik İlkesi

Siteye üyelik için Site Kurallarını ve Gizlilik İlkemizi kabul etmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki kuralları okuyup, gizlilik ilkesini kabul ediyorsanız, "Kabul Ediyorum", kabul etmiyorsanız "İptal" butonlarına tıklayın.

Hacikiri.Com'un kullanıcılara sunduğu tüm özelliklerden tam anlamıyla faydalanabilmek için bir Kullanıcı Adı, Parola ve geçerli bir E-Mail adresinizin olması gerekmektedir. Geçersiz E-Mail adresi ve yanlış bilgi beyanlarında bulunan üyelerin tespit edilmesi durumunda bu kişilerin üyelikleri askıya alınır veya silinir. Hacikiri.Com'a verdiğiniz kişisel bilgileriniz sistem tarafından gizli tutulur. E-Mail adresinizin diğer üyeler ve kullanıcılar tarafından görünüp görünmemesi sizin onayınıza kalmıştır. Bu konuda yaşanan ihlalleri ve sorunlarınızı Site Yöneticisine bildirebilirsiniz. Hacikiri.Com kurallara uymayan kullanıcıların üyeliklerini önceden bilgi verilmeden silme hakkını saklı tutar.

Bu sitede diğer sitelerin linkleri ve dosyaları bulunabilir. Bu konu sadece internetin evrensel dağıtımı ilkesince kullanılmaktadır. Üyeler tarafından yayınlanan veya yayınlanmak için gönderilen materyaller, çirkin ve uygunsuz içerikler içermesi halinde bu linkler ve materyaller hemen silinir.

Hacikiri.Com üyelerine bilgilerinde değişiklik ve düzeltme yapabilmeleri için 2 seçenek sunmaktadır:

Üyeler, Kullanıcı Adı ve Parola ile giriş yaptıktan sonra Kontrol Paneli'nden gerekli ayarları yapabilirler. Kullanıcı Adı hariç tüm kişisel bilgileriniz bu bölümden değiştirilebilir.
Eğer Kullanıcı Adı ve/veya Parolanızı kaybederseniz mkeles84@hotmail.com adresinden yardım alabilirsiniz.

İnternet Browseriniz cokies (çerez) destekliyorsa; Kullanıcı Adı ve Parolanızı yazıp giriş yaparken 'Beni Hatırla' seçeneğini seçerek Hacikiri.Com'a bir sonraki gelişinizde Giriş yapmanıza gerek kalmadan siteye girebilirsiniz.

Bu sitede müstehcen, taciz edici, kin, tehdit, başkalarının gizliliğine saldırı, cinsel yönlendirme, pornografik içerik, yasadışı yazılım, bilgisayar virüsleri, veya kanuna aykırı her türlü materyal, kamu ve özel kurumla kuruluşları rencide edici içeriklerin yayınlanması yasaktır. Bu kurallara uymayanların üyelikleri hemen silinir ve siteden uzaklaştırılır.


  
  Sayfa Yüklenme Süresi - 0,078
Üye değil misiniz? Ücretsiz üye olmak için TIKLAYINIZ!